Koti Tuoteseloste Potentiometrit, muuttujaresistorit Trimmeripotentiometrit CT94EY202
Copal Electronics Inc. CT94EY202
Osa numero
CT94EY202
Kuvaus
TRIMMER 2K OHM 0.5W TH
Tuoteparametri
Osa numero CT94EY202
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 2k
Teho (wattia) 0.5W, 1/2W
Toleranssi ±10%
Lämpötilan kerroin ±100ppm/°C
Vuorojen määrä 18
Säätötyyppi Top Adjustment
Lopetustyyli PC Pins
Koko / ulottuvuus Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)