Koti Tuoteseloste Potentiometrit, muuttujaresistorit Trimmeripotentiometrit CT20EP202
Copal Electronics Inc. CT20EP202
Osa numero
CT20EP202
Valmistaja
Copal Electronics Inc.
Kuvaus
TRIMMER 2K OHM 0.5W TH
Perhe
Trimmeripotentiometrit
Copal Electronics Inc
    0.89000/pcs
  • 10 pcs
    0.78400/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CT20EP202
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 2k
Teho (wattia) 0.5W, 1/2W
Toleranssi ±10%
Lämpötilan kerroin ±100ppm/°C
Vuorojen määrä 15
Säätötyyppi Side Adjustment
Vastusmateriaali Cermet
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pins
Koko / ulottuvuus Rectangular - 0.252" x 0.197" Face x 0.748" L (6.40mm x 5.00mm x 19.00mm)