Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - sillan tasasuuntaajat KBU35005-G
Comchip Technology KBU35005-G
Osa numero
KBU35005-G
Valmistaja
Comchip Technology
Kuvaus
RECT BRIDGE CELL 50V 35A KBU
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - sillan tasasuuntaajat
Comchip Technology
    0.70000/pcs
  • 400 pcs
Tuoteparametri
Osa numero KBU35005-G
Osan tila Active
Diodityyppi Single Phase
tekniikka Standard
Jännite - Peak Reverse (Max) 50V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 35A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 1.1V @ 17.5A
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 10µA @ 50V
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)