Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Zener - Single CZRF52C13-HF
Comchip Technology CZRF52C13-HF
Osa numero
CZRF52C13-HF
Kuvaus
DIODE ZENER 13V 200MW 1005
Tuoteparametri
Osa numero CZRF52C13-HF
Osan tila Active
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 13V
Toleranssi ±5%
Teho - Max 200mW
Impedanssi (maksimi) (Zzt) 20 Ohm
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 100nA @ 10V
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 900mV @ 10mA
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C