Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Zener - Single CZRF52C12-HF
Comchip Technology CZRF52C12-HF
Osa numero
CZRF52C12-HF
Valmistaja
Comchip Technology
Kuvaus
DIODE ZENER 12V 200MW 1005
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - Zener - Single
Comchip Technology
Tuoteparametri
Osa numero CZRF52C12-HF
Osan tila Active
Jännite - Zener (Nom) (Vz) 12V
Toleranssi ±5%
Teho - Max 200mW
Impedanssi (maksimi) (Zzt) 20 Ohm
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 100nA @ 9V
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 900mV @ 10mA
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C