Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset CDBMHT120-HF
Comchip Technology CDBMHT120-HF
Osa numero
CDBMHT120-HF
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123T
Comchip Technology
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero CDBMHT120-HF
Osan tila Obsolete
Diodityyppi Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 20V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 1A (DC)
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 500mV @ 1A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 500µA @ 20V
Kapasitanssi @ Vr, F 120pF @ 4V, 1MHz
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo SOD-123T
Toimittajan laitepaketti SOD-123HT
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 125°C