Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset CDBA5150-G
Comchip Technology CDBA5150-G
Osa numero
CDBA5150-G
Valmistaja
Comchip Technology
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset
Comchip Technology
Tuoteparametri
Osa numero CDBA5150-G
Osan tila Not For New Designs
Diodityyppi Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 150V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 5A (DC)
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 870mV @ 5A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 500µA @ 150V
Kapasitanssi @ Vr, F 380pF @ 4V, 1MHz
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo DO-214AC, SMA
Toimittajan laitepaketti DO-214AC (SMA)
Käyttölämpötila - liitäntä -50°C ~ 175°C