Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit ATV15C441JB-HF
Comchip Technology ATV15C441JB-HF
Osa numero
ATV15C441JB-HF
Valmistaja
Comchip Technology
Kuvaus
TVS DIODE 440VWM 713VC DO214AB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Comchip Technology
Tuoteparametri
Osa numero ATV15C441JB-HF
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 440V
Jännite - erittely (min) 492V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 713V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.1A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset Automotive
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)