Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit ATV06B540J-HF
Comchip Technology ATV06B540J-HF
Osa numero
ATV06B540J-HF
Valmistaja
Comchip Technology
Kuvaus
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AA
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Comchip Technology
Tuoteparametri
Osa numero ATV06B540J-HF
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 54V
Jännite - erittely (min) 60V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 87.1V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.89A
Teho - huippukulma 600W
Power Line Protection No
Sovellukset Automotive
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)