Koti Tuoteseloste kytkimet Liukukytkimet SS22H08VG4
C&K SS22H08VG4
Osa numero
SS22H08VG4
Valmistaja
C&K
Kuvaus
SWITCH SLIDE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Liukukytkimet
C&K
Tuoteparametri
Osa numero SS22H08VG4
Osan tila Active
Piiri -
Yhteystietojen ajoitus -
Kytkintoiminto -
Nykyinen arvostelu -
Jännitearvot - AC -
Jännitearvot - DC -
Toimilaitteen tyyppi -
Toimilaitteen pituus -
Yhteysmateriaali -
Yhteyden lopettaminen -
Asennustyyppi -
Lopetustyyli -
ominaisuudet -
Liittyvät tuotteet
SS220M010ST
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.05880/pcs
SS220M016ST
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.05880/pcs
SS22-TP
Valmistaja: Micro Commercial Co
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 20V 2A DO214AC
SS22-E3/52T
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 20V 2A DO214AA
SS22/1
SS22
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor