Koti Tuoteseloste kytkimet Taktiset kytkimet PTS645TL43
C&K PTS645TL43
Osa numero
PTS645TL43
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
C&K
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero PTS645TL43
Osan tila Obsolete
Piiri SPST-NO
Kytkintoiminto Off-Mom
Ota yhteyttä Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC
Toimilaitteen tyyppi Standard
Asennustyyppi Through Hole
Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora 4.30mm
Toimilaitteen pituus, oikea kulma -
Toimilaitteen suunta Top Actuated
Lopetustyyli PC Pin
ääriviivat 6.00mm x 6.00mm