Koti Tuoteseloste kytkimet Taktiset kytkimet PTS540JM035SMTRLFS
C&K PTS540JM035SMTRLFS
Osa numero
PTS540JM035SMTRLFS
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Tuoteparametri
Osa numero PTS540JM035SMTRLFS
Osan tila Active
Piiri SPST-NO
Kytkintoiminto Off-Mom
Ota yhteyttä Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC
Toimilaitteen tyyppi Flush
Asennustyyppi Surface Mount
Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora 0.35mm
Toimilaitteen pituus, oikea kulma -
Toimilaitteen suunta Top Actuated
Lopetustyyli J Lead
ääriviivat 3.70mm x 3.70mm
valaistus Non-Illuminated
Valaistustyyppi, väri -
Valaistusjännite (nimellinen) -
Käyttövoima 160gf
Suojaus -
ominaisuudet -
Liittyvät tuotteet
PTS540JK035SMTRLFS
Valmistaja: C&K
Kuvaus: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Varastossa: 0
RFQ 0.03915/pcs
PTS540JM035SMTRLFS
Valmistaja: C&K