| Osa numero | E101MD1AGE |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SPDT |
| Kytkintoiminto | On-On |
| Nykyinen arvostelu | 7.5A (AC/DC) |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | 28V |
| Toimilaitteen tyyppi | Standard Round |
| Toimilaitteen pituus | 7.62mm |
| valaistus | Non-Illuminated |
| Valaistustyyppi, väri | - |
| Valaistusjännite (nimellinen) | - |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Panel Cutout -mitat | - |
| Holkki | Unthreaded |
| Suojaus | IP57 - Dust Protected, Waterproof |
| ominaisuudet | Epoxy Sealed Terminals |
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 12COND 22AWG GRAY 1000'
Varastossa: 14000
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 12COND 22AWG WHITE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 12COND 22AWG GRAY 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 10COND 22AWG GRAY 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 10COND 22AWG GRAY 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 10COND 22AWG GRAY 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 10COND 22AWG GRAY 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 12COND 22AWG GRAY 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 12COND 22AWG GRAY 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 12COND 22AWG GRAY 500'
Varastossa: 0