Koti Tuoteseloste kytkimet Liukukytkimet 1103M2S2ASE2
C&K 1103M2S2ASE2
Osa numero
1103M2S2ASE2
Valmistaja
C&K
Kuvaus
SWITCH SLIDE SPDT 6A 120V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Liukukytkimet
C&K
    2.18120/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 1103M2S2ASE2
Osan tila Active
Piiri SPDT
Yhteystietojen ajoitus Not Specified
Kytkintoiminto On-Off-On
Nykyinen arvostelu 6A (AC/DC)
Jännitearvot - AC 120V
Jännitearvot - DC 28V
Toimilaitteen tyyppi Standard
Toimilaitteen pituus 3.20mm
Yhteysmateriaali Copper
Yhteyden lopettaminen Silver
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Lopetustyyli PC Pin
ominaisuudet Black Actuator, Epoxy Sealed Terminals
Liittyvät tuotteet
11030
Valmistaja: Eaton
Kuvaus: FUSE LINK 200 30A RB 23"
Varastossa: 0
RFQ 20.26800/pcs
Valmistaja: TE Connectivity AMP Connectors
Kuvaus: MODULE FEMALE 8POS CRIMP
Varastossa: 0
RFQ 4.41150/pcs
Kuvaus: MODULE MALE 8POS CRIMP