Koti Tuoteseloste kytkimet Thumbwheel Switches PABA-3000
ZF Electronics PABA-3000
Osa numero
PABA-3000
Valmistaja
ZF Electronics
Kuvaus
SWITCH THUMB OCTAL 0.1A 50V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Thumbwheel Switches
ZF Electronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero PABA-3000
Osan tila Obsolete
Lähtökoodi Octal
Lukea ääneen 0 ~ 7
Osioiden määrä 1
Näytön merkit - korkeus 0.120" (3.00mm)