| Osa numero | CMSD4448 BK |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Standard |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 75V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 250mA (DC) |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 1V @ 100mA |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Käänteinen palautusaika (trr) | 4ns |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 25nA @ 20V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | SC-70, SOT-323 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-323 |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -65°C ~ 175°C |
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: DIODE SWITCHING 75V 250MA SOT323
Varastossa: 3000
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: DIODE GEN PURP 75V 250MA SOT323
Varastossa: 10000
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: DIODE SWITCHING 75V 250MA SOT323
Varastossa: 6000
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT323
Varastossa: 3000
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT323
Varastossa: 3000
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: DIODE SWITCHING 75V 0.2A SOT323
Varastossa: 3000
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: DIODE SWITCHING 75V 0.2A SOT323
Varastossa: 3000
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT323
Varastossa: 0
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT323
Varastossa: 0
Valmistaja: Central Semiconductor Corp
Kuvaus: DIODE SWITCHING 75V 0.2A SOT323
Varastossa: 0