Koti Tuoteseloste Liittimet, Liitännät Koaksiaaliliittimet (RF) - Terminaattorit CT2944-75
Cal Test Electronics CT2944-75
Osa numero
CT2944-75
Valmistaja
Cal Test Electronics
Kuvaus
CONN TERMINATOR ADAPT BNC 75 OHM
Perhe
Koaksiaaliliittimet (RF) - Terminaattorit
Cal Test Electronics
    20.80000/pcs
  • 2 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CT2944-75
Osan tila Active
Liittimen tyyli BNC
Liittimen tyyppi Adapter, Jack to Plug
Taajuus - maks 1GHz
impedanssi 75 Ohm