Koti Tuoteseloste optoelektroniikka LED-ilmaisin - Diskreetti HSMC-C120
Broadcom Limited HSMC-C120
Osa numero
HSMC-C120
Valmistaja
Broadcom Limited
Kuvaus
LED RED CLEAR 2SMD R/A
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
LED-ilmaisin - Diskreetti
Broadcom Limited
Tuoteparametri
Osa numero HSMC-C120
Osan tila Active
Väri Red
kokoonpano -
Objektiivin väri Colorless
Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Millicandela Rating 90mcd
Objektiivin tyyli / koko Rectangle with Domed Top, 1.20mm x 0.60mm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 1.9V
Nykyinen - Testi 20mA
Katselukulma 155°
Asennustyyppi Surface Mount, Right Angle
Aallonpituus - hallitseva 626nm
Aallonpituus - huippu 637nm
ominaisuudet -
Pakkaus / kotelo 2-SMD, No Lead
Toimittajan laitepaketti -
Koko / ulottuvuus 1.60mm L x 1.00mm W
Korkeus (maksimi) 0.60mm