Koti Tuoteseloste Eristeet Optoisolaattorit - transistori, aurinkosähkön tuotanto 6N136-020E
Broadcom Limited 6N136-020E
Osa numero
6N136-020E
Valmistaja
Broadcom Limited
Kuvaus
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 8DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Optoisolaattorit - transistori, aurinkosähkön tuotanto
Broadcom Limited
Tuoteparametri
Osa numero 6N136-020E
Osan tila Active
Kanavien määrä 1
Jännite - eristäminen 5000Vrms
Nykyinen siirtosuhde (min) 19% @ 16mA
Nykyinen siirtosuhde (maksimi) 50% @ 16mA
Kytke päälle / pois päältä (Typ) 200ns, 600ns
Nousu / laskuaika (Typ) -
Syötteen tyyppi DC
Tulostyyppi Transistor with Base
Jännite - ulostulo (maksimi) 20V
Nykyinen - lähtö / kanava 8mA
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 1.5V
Nykyinen - DC eteenpäin (jos) (maksimi) 25mA
Vce-kylläisyys (maksimi) -
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo 8-DIP (0.300", 7.62mm)