| Osa numero | CSS2H-5930R-L500F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 0.0005 |
| Toleranssi | ±1% |
| Teho (wattia) | 8W |
| Sävellys | Metal Element |
| ominaisuudet | Current Sense, Moisture Resistant |
| Lämpötilan kerroin | 50ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 170°C |
| Pakkaus / kotelo | 5931 |
| Toimittajan laitepaketti | 5931 |
| Koko / ulottuvuus | 0.591" L x 0.305" W (15.00mm x 7.75mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.026" (0.66mm) |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: RES SMD 0.003 OHM 1% 4W 2512
Varastossa: 3000
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: RES SMD 0.001 OHM 1% 5W 2512
Varastossa: 3000
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: RES SMD 0.002 OHM 1% 5W 2512
Varastossa: 3000
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: RES SMD 0.002 OHM 1% 6W 3920
Varastossa: 0
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: RES SMD 0.0005 OHM 1% 6W 2512
Varastossa: 0
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: RES SMD 0.001 OHM 1% 5W 2512
Varastossa: 0
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: RES SMD 0.002 OHM 1% 5W 2512
Varastossa: 0
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: RES SMD 0.003 OHM 1% 4W 2512
Varastossa: 0
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: RES SMD 0.0005 OHM 1% 6W 2512
Varastossa: 0