| Osa numero | CDDFN2-T4.7C |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Zener |
| Yksisuuntaiset kanavat | - |
| Kaksisuuntaiset kanavat | 1 |
| Jännite - taaksepäin (tyypillinen) | 5V |
| Jännite - erittely (min) | 5.1V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 15V |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 5A (8/20µs) |
| Teho - huippukulma | 75W |
| Power Line Protection | No |
| Sovellukset | General Purpose |
| Kapasitanssi @ Taajuus | 15pF @ 1MHz |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2-UDFN |
| Toimittajan laitepaketti | 2-DFN (1x0.6) |
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 3.3VWM 8VC SMD
Varastossa: 36000
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 3.3VWM 20VC DFN10
Varastossa: 15000
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 5VWM 12VC DFN10
Varastossa: 12000
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 3.3VWM 7.5VC DFN10
Varastossa: 12000
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 24VWM 47VC SMD
Varastossa: 10000
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: TVS DIODE 3.3VWM/5VWM 10DFN
Varastossa: 0