Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit 70F504AI
Bourns Inc. 70F504AI
Osa numero
70F504AI
Valmistaja
Bourns Inc.
Kuvaus
FIXED IND 500UH 91MA 18 OHM TH
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Bourns Inc.
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 70F504AI
Osan tila Obsolete
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin Iron
induktanssi 500µH
Toleranssi ±5%
Nykyinen arvostelu 91mA
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 18 Ohm Max
Q @ Freq 49 @ 790kHz
Taajuus - itsestään resonanssi 1.8MHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Taajuus - testi 790kHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Axial
Toimittajan laitepaketti Axial
Koko / ulottuvuus 0.190" Dia x 0.250" L (4.83mm x 6.35mm)