Bourns Inc. 6630S0A-B28-R103
Osa numero
6630S0A-B28-R103
Valmistaja
Bourns Inc.
Kuvaus
POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Pyörivät potentiometrit, reostaatit
Bourns Inc.
    6.52000/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 6630S0A-B28-R103
Osan tila Active
kynttilä Linear
Vastus (Ohmit) 10k
Toleranssi ±15%
Gangtien määrä 1
Sisäänrakennettu kytkin None
Teho (wattia) 1W
Lämpötilan kerroin ±500ppm/°C
Vuorojen määrä 1
Kierto Continuous
Säätötyyppi User Defined
Vastusmateriaali Conductive Plastic
Lopetustyyli Solder Lug
Toimilaitteen tyyppi Slotted
Toimilaitteen pituus 0.875" (22.23mm)
Toimilaitteen halkaisija 0.250" (6.35mm)