bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Osa numero | 3GD-F |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Green |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Diffused |
| Millicandela Rating | 25mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 3mm (T-1), 3.00mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2.1V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | 35° |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Aallonpituus - hallitseva | - |
| Aallonpituus - huippu | 568nm |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | T-1 |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Korkeus (maksimi) | 5.30mm |
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: CABLE ASSEMBLY INTERFACE 6.56'
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: INPUT MODULE 2 ANALOG
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: INPUT MODULE 2 ANALOG
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: INPUT MODULE 2 ANALOG
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: INPUT MODULE 2 ANALOG
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: INPUT MODULE 2 ANALOG
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: INPUT MODULE 4 ANALOG
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: INPUT MODULE 4 ANALOG
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: RACK EXP BACKPLANE 5-SLOT
Varastossa: 0
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: ENCODER ADAPTER
Varastossa: 0