| Osa numero | SCRH2D11-2R2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 2.2µH |
| Toleranssi | ±30% |
| Nykyinen arvostelu | 1.27A |
| Nykyinen - kylläisyys | 640mA |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 121 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.051" (1.30mm) |
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 10UH 3A 69 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 100UH 1.08A 450 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 12UH 2.85A 82 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 120UH 1A 504 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 15UH 2.7A 94 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 150UH 810MA 637 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 18UH 2.4A 104 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 180UH 770MA 760 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 7.69A 10 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 22UH 2.2A 119 MOHM SMD
Varastossa: 0