| Osa numero | SC75-100 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 10µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 3.2A |
| Nykyinen - kylläisyys | 2.3A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 70 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 2.52MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.209" (5.30mm) |
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: SC701CSTRT--TAPE AND REEL
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC LOAD SWITCH 500MA 4CSP
Varastossa: 0