| Osa numero | SC53-101 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 100µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 560mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 450mA |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 920 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.240" L x 0.217" W (6.10mm x 5.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.130" (3.30mm) |
Valmistaja: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR DIM 24QFN
Varastossa: 3000
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: 4CH, 300MA/CH, HBLED DRIVER
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC LED DRIVER CTRLR DIM 28MLPQ
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC LED DRIVER CTRLR
Varastossa: 0
Valmistaja: Semtech Corporation
Kuvaus: IC LED DRIVER CTRLR DIM 28MLPQ
Varastossa: 0
Valmistaja: Skyworks Solutions Inc.
Kuvaus: CAP SILICON 500PF 20% SMD
Varastossa: 0