Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet RJS 600SHORT
Bel Fuse Inc. RJS 600SHORT
Osa numero
RJS 600SHORT
Valmistaja
Bel Fuse Inc.
Kuvaus
FUSE BRD MNT 600MA 600VAC RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset, Erikoisulakkeet
Bel Corporation
Bel Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero RJS 600SHORT
Osan tila Obsolete
Sulaketyyppi Board Mount
Nykyinen arvostelu 600mA
Jännitearvot - AC 600V
Jännitearvot - DC -
Vasteaika Slow
Sovellukset Telecom
ominaisuudet -
luokka -
hyväksynnät CE, CSA, cURus
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 60A
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial Bend Cylinder
Koko / ulottuvuus 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm)
Liittyvät tuotteet
RJS 1.25-R
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: FUSE BRD MNT 1.25A 600VAC RADIAL
Varastossa: 16076
RFQ 0.15000/pcs
RJS 1.25 SHORT
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Varastossa: 0
RFQ -
RJS 1.25
RFQ -
RJS 1
Kuvaus: FUSE BRD MNT 1A 600VAC RAD BEND
RJS 1.5
Kuvaus: FUSE BRD MNT 1.5A 600VAC BEND
RJS 1.25-R SHORT
RFQ 0.08180/pcs
RJS 1.5-R SHORT
RJS 1-R SHORT
RJS 1-R
RJS 1.5-R