| Osa numero | MQ 12 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Sulaketyyppi | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Nykyinen arvostelu | 12A |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | 125V |
| Vasteaika | Fast |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Breaking Capacity @ Nimellisjännite | 50A AC, 300A DC |
| Sulaminen I²t | 41 |
| hyväksynnät | CE, CSA, cURus |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Väri | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.125" Dia x 0.280" L (3.18mm x 7.10mm) |