| Osa numero | LS2540-7R |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Enclosed |
| Lähdöiden määrä | 2 |
| Jännite - Syöttö | 85 ~ 264 VAC |
| Jännite - lähtö 1 | 15V |
| Jännite - lähtö 2 | 15V |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 3.2A, 3.2A |
| Teho (wattia) | 100W |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| Jännite - eristäminen | 2.8kV (2800V) |
| tehokkuus | 83% |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 71°C (With Derating) |
| ominaisuudet | Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Koko / ulottuvuus | 6.60" L x 4.40" W x 2.40" H (168.0mm x 111.0mm x 60.0mm) |
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: 2MM TERMINAL/SOCKET COMBO
Varastossa: 441
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: 2MM TERMINAL/SOCKET COMBO
Varastossa: 42
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN HERMAPHRODITIC 10POS T/H
Varastossa: 180
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN HERMAPHRODITIC 10POS T/H
Varastossa: 178
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: 2MM TERMINAL/SOCKET COMBO
Varastossa: 131
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN HERMAPHRODITIC 10POS T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: CONN HERMAPHRODITIC 10POS T/H
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: 2MM TERMINAL/SOCKET COMBO
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: 2MM TERMINAL/SOCKET COMBO
Varastossa: 0