| Osa numero | 3SB 12 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Sulaketyyppi | Cartridge, Glass |
| Nykyinen arvostelu | 12A |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Vasteaika | Slow |
| Pakkaus / kotelo | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Asennustyyppi | Holder |
| Breaking Capacity @ Nimellisjännite | 10kA |
| Sulaminen I²t | 1277 |
| hyväksynnät | CE, CSA, PSE, UL |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Väri | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) |
Valmistaja: Carling Technologies
Kuvaus: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
Varastossa: 153
Valmistaja: Carling Technologies
Kuvaus: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V
Varastossa: 0
Valmistaja: Carling Technologies
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
Varastossa: 0
Valmistaja: Carling Technologies
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
Varastossa: 0