| Osa numero | 0ZCM0010FF2G |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Polymeric |
| Jännite - maks | 15V |
| Nykyinen - Max | 40A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max) | 100mA |
| Nykyinen - Trip (It) | 250mA |
| Aikaa matkaan | 100ms |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 900 mOhm |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max) | 8 Ohm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen) | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0603 (1608 Metric), Concave |
| Koko / ulottuvuus | 0.063" L x 0.029" W (1.60mm x 0.73mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.030" (0.75mm) |
| Lyijyväli | - |
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.08A 15V CHIP 0603
Varastossa: 8000
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.20A 9V CHIP 0603
Varastossa: 24000
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.10A 15V CHIP 0603
Varastossa: 196000
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.05A 15V CHIP 0603
Varastossa: 112000
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.16A 9V CHIP 0603
Varastossa: 0
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.12A 9V CHIP 0603
Varastossa: 0