| Osa numero | 0ZCD0200FF2C |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Polymeric |
| Jännite - maks | 16V |
| Nykyinen - Max | 40A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max) | 2A |
| Nykyinen - Trip (It) | 4A |
| Aikaa matkaan | 4.5s |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 35 mOhm |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max) | 120 mOhm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen) | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2920 (7351 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.035" (0.90mm) |
| Lyijyväli | - |
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 16V 2.00A CHIP 2920
Varastossa: 20000