| Osa numero | 0ZCB0010FF2E |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Polymeric |
| Jännite - maks | 60V |
| Nykyinen - Max | 10A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max) | 100mA |
| Nykyinen - Trip (It) | 250mA |
| Aikaa matkaan | 1.5s |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 1.6 Ohm |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max) | 15 Ohm |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen) | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1210 (3225 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Paksuus (maksimi) | 0.045" (1.15mm) |
| Lyijyväli | - |
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 2.00A 6V CHIP 1210
Varastossa: 6000
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.75A 8V CHIP 1210
Varastossa: 44000
Valmistaja: Bel Fuse Inc.
Kuvaus: PTC RESTTBLE 0.05A 60V CHIP 1210
Varastossa: 15000