| Osa numero | 12DC1AST |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Alue käytössä | North America |
| muoto | Wall Mount |
| Syötteen tyyppi | Fixed Blade |
| Jännite - Syöttö | 120VAC |
| Jännite - lähtö | 12V |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 1A |
| Teho (wattia) | 12W |
| Ei kuormaa virrankulutusta | - |
| Polarisaatio | - |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| tehokkuus | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Lähtöliitin | Stripped, Tinned Wire Leads |
| Koko / ulottuvuus | 2.91" L x 2.28" W x 1.87" H (73.8mm x 57.8mm x 47.5mm) |
Valmistaja: Amphenol LTW
Kuvaus: CONN PLUG MALE 4POS GOLD SOLDER
Varastossa: 84
Valmistaja: Amphenol LTW
Kuvaus: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD SOLDER
Varastossa: 35
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN IDC DB 12POS 2.5MM BLK PCB
Varastossa: 0
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN IDC DB 12POS 2.5MM WHT PCB
Varastossa: 0