| Osa numero | W2A46D103MAT2A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 10000pF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 6V |
| Dielektrinen materiaali | Ceramic |
| Kondensaattoreiden määrä | 4 |
| Piirin tyyppi | Isolated |
| Lämpötilan kerroin | X5R |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0508 (1220 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.037" (0.94mm) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP ARRAY 10000PF 6V X7R 0508
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP ARRAY 0.1UF 6V X5R 0508
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP ARRAY 47PF 6V NP0 0508
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP ARRAY 10000PF 6V X5R 0508
Varastossa: 0