Koti Tuoteseloste kondensaattorit Kondensaattoriverkot, palaset W2A2YC103MAT2A
AVX Corporation W2A2YC103MAT2A
Osa numero
W2A2YC103MAT2A
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP ARRAY 10000PF 16V X7R 0508
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kondensaattoriverkot, palaset
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero W2A2YC103MAT2A
Osan tila Active
kapasitanssi 10000pF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
Dielektrinen materiaali Ceramic
Kondensaattoreiden määrä 2
Piirin tyyppi Isolated
Lämpötilan kerroin X7R
Arvioinnit -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 0508 (1220 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.037" (0.94mm)