| Osa numero | VGAS121065P131DP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Varistorin jännite (min) | 73.8V |
| Varistorin jännite (tyypin) | 82V |
| Varistorin jännite (maksimi) | 90.2V |
| Nykyinen - Surge | 350A |
| energia | 2.7J |
| Piirien määrä | 1 |
| Suurin AC-jännite | 50VAC |
| Suurin DC Volts | 65VDC |
| Kapasitanssi @ Taajuus | 600pF @ 1kHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCV |
| Pakkaus / kotelo | 1210 (3225 Metric) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 25.5V 500A 1210
Varastossa: 990
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 76V 250A 1210
Varastossa: 1000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 47V 400A 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 34.5V 300A 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 62V 250A 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 41V 280A 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 25.5V 150A 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 24.5V 200A 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 33V 200A 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 24.5V 200A 1206
Varastossa: 0