| Osa numero | VC20MA0160KBA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Varistorin jännite (min) | 22.05V |
| Varistorin jännite (tyypin) | 24.5V |
| Varistorin jännite (maksimi) | 26.95V |
| Nykyinen - Surge | 200A |
| energia | 0.60J |
| Piirien määrä | 1 |
| Suurin AC-jännite | 14VAC |
| Suurin DC Volts | 16VDC |
| Kapasitanssi @ Taajuus | 800pF @ 1kHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCV |
| Pakkaus / kotelo | 1206 (3216 Metric) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 24.5V 200A 1206
Varastossa: 9000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 22V 200A 1206
Varastossa: 0