Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit VC14MA0160KBA
AVX Corporation VC14MA0160KBA
Osa numero
VC14MA0160KBA
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
VARISTOR 24.5V 800A 1812
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero VC14MA0160KBA
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 22.05V
Varistorin jännite (tyypin) 24.5V
Varistorin jännite (maksimi) 26.95V
Nykyinen - Surge 800A
energia 2.4J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 14VAC
Suurin DC Volts 16VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 5400pF @ 1kHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount, MLCV
Pakkaus / kotelo 1812 (4532 Metric)
Liittyvät tuotteet
VC14MT0950KBA
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 150V 250A 1812
Varastossa: 0
RFQ 0.22500/pcs
VC14MT0600KBA
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 100V 400A 1812
Varastossa: 0
RFQ 0.22500/pcs
VC14MA0160KBA
Kuvaus: VARISTOR 24.5V 800A 1812