Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit VC120630D650DP
AVX Corporation VC120630D650DP
Osa numero
VC120630D650DP
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
VARISTOR 41V 120A 1206
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero VC120630D650DP
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 36.9V
Varistorin jännite (tyypin) 41V
Varistorin jännite (maksimi) 45.1V
Nykyinen - Surge 120A
energia 0.40J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 21VAC
Suurin DC Volts 30VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 600pF @ 1kHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA)