| Osa numero | VC080538C770DP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Varistorin jännite (min) | 42.3V |
| Varistorin jännite (tyypin) | 47V |
| Varistorin jännite (maksimi) | 51.7V |
| Nykyinen - Surge | 80A |
| energia | 0.30J |
| Piirien määrä | 1 |
| Suurin AC-jännite | 30VAC |
| Suurin DC Volts | 38VDC |
| Kapasitanssi @ Taajuus | 200pF @ 1kHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCV |
| Pakkaus / kotelo | 0805 (2012 Metric) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 5V 40A 0805
Varastossa: 2000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 8.5V 120A 0805
Varastossa: 12000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 8.5V 40A 0805
Varastossa: 12000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 5V 120A 0805
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 8.5V 120A 0805
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 5V 120A 0805
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 12.7V 40A 0805
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 8.5V 120A 0805
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 5V 40A 0805
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 8.5V 40A 0805
Varastossa: 0