Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit VC020105T500WP
AVX Corporation VC020105T500WP
Osa numero
VC020105T500WP
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
VARISTOR 12.8V 5A 0201
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero VC020105T500WP
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 10V
Varistorin jännite (tyypin) 12.8V
Varistorin jännite (maksimi) 15.6V
Nykyinen - Surge 5A
energia 0.01J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 4VAC
Suurin DC Volts 5.6VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 50pF @ 1kHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount, MLCV
Pakkaus / kotelo 0201 (0603 Metric)
Liittyvät tuotteet
VC020105T500WP
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 12.8V 5A 0201