| Osa numero | TPST106M010R2000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 10µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 10V |
| Tyyppi | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2 Ohm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1411 (3528 Metric), 1210 |
| Koko / ulottuvuus | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.047" (1.20mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | T |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 10UF 10V 10% 1411
Varastossa: 2500
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 10UF 16V 10% 1411
Varastossa: 2500
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 10UF 6.3V 10% 1411
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 1UF 20V 10% 1411
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 10UF 16V 10% 1411
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: TANTALUM CHIP & RADIAL
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 1UF 20V 20% 1411
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 10UF 10V 10% 1411
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 10UF 10V 20% 1411
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 10UF 10V 20% 1411
Varastossa: 0