| Osa numero | TPSD336K035P0300 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 33µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 35V |
| Tyyppi | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 300 mOhm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2917 (7343 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.122" (3.10mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | D |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 3.3UF 50V 10% 2917
Varastossa: 808
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 16V 10% 2917
Varastossa: 500
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 16V 10% 2917
Varastossa: 500
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 25V 10% 2917
Varastossa: 1500
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 20V 10% 2917
Varastossa: 1000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 20V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 20V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 20V 10% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 3.3UF 50V 20% 2917
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 25V 10% 2917
Varastossa: 0