| Osa numero | THJC336K016AJS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 33µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännite - Nimellisjännite | 16V |
| Tyyppi | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.5 Ohm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 2312 (6032 Metric) |
| Koko / ulottuvuus | 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.110" (2.80mm) |
| Lyijyväli | - |
| Valmistajan koko koodi | C |
| ominaisuudet | General Purpose |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 3.3UF 35V 10% 2312
Varastossa: 500
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 16V 10% 2312
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 16V 10% 2312
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 16V 20% 2312
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 10V 10% 2312
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: CAP TANT 33UF 16V 10% 2312
Varastossa: 0