Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumikondensaattorit TAP685M025SCS
AVX Corporation TAP685M025SCS
Osa numero
TAP685M025SCS
Kuvaus
CAP TANT 6.8UF 25V 20% RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero TAP685M025SCS
Osan tila Active
kapasitanssi 6.8µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
Tyyppi Conformal Coated
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.1 Ohm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Koko / ulottuvuus 0.197" Dia (5.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.354" (9.00mm)
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)