Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumikondensaattorit TAP335M025SCS
AVX Corporation TAP335M025SCS
Osa numero
TAP335M025SCS
Kuvaus
CAP TANT 3.3UF 25V 20% RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero TAP335M025SCS
Osan tila Active
kapasitanssi 3.3µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
Tyyppi Conformal Coated
ESR (Equivalent Series Resistance) 5 Ohm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Koko / ulottuvuus 0.177" Dia (4.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.295" (7.50mm)
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)