Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumikondensaattorit TAP334M035GSB
AVX Corporation TAP334M035GSB
Osa numero
TAP334M035GSB
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP TANT 0.33UF 35V 20% RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tantalumikondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero TAP334M035GSB
Osan tila Active
kapasitanssi 0.33µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
Tyyppi Conformal Coated
ESR (Equivalent Series Resistance) 15 Ohm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Koko / ulottuvuus 0.177" Dia (4.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.335" (8.50mm)
Lyijyväli 0.125" (3.18mm)