Koti Tuoteseloste kondensaattorit Tantalumikondensaattorit TAJS334M050RNJ
AVX Corporation TAJS334M050RNJ
Osa numero
TAJS334M050RNJ
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
CAP TANT 0.33UF 50V 20% 1206
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tantalumikondensaattorit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero TAJS334M050RNJ
Osan tila Active
kapasitanssi 0.33µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
Tyyppi Molded
ESR (Equivalent Series Resistance) 11 Ohm
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp. -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 1206 (3216 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.047" (1.20mm)